Oandu-Ikla matkatee 1. etapp, 24. oktoober 2021

Nagu tellitud ilmaga päikeselisel pühapäeval alustasid 16 matkajat (ja matkajuht ja koer ja HikingEstonia mootor ka) teekonda Oandust Nõmmeveski suunas. Pikem plaan on meil kõigil etappide kaupa teha läbi Oandu-Ikla matkatee, mida on kokku 370 km!

Teekonnal Nõmmeveskile peatusime Võsul ja Kuueristil, et jalgu sirutada ja keha kinnitada. Katkestajaid meil väga ei olnud, välja arvatud üks suur ja valge koer Charlie, kellel saba longu vajus ja väsimus tõesti veidi peale tuli. Seega paigutati ta saateauto peale ja sõidutati kohale, ülejäänud aga nautisid tempokat jalutuskäiku võiduka lõpuni.

Mekkisime Kairi tehtud maitsvaid soolaseid muffineid, Auga püreesuppe ja muud head-paremat. Abiks oli ka meie enda mootor ja matkajuht Andrus, kes saatis meid algusest kuni Võsuni ning siis aitas Kuueristil üles seada söögipausiks vajaliku supiköögi; samuti ootas ta meid Nõmmeveskil lõkke ja piparkookidega.

Järgmise matka info avaldame lähiajal. Matkajuht Sander tänab kõiki osalejaid ning loodab kõiki osalenuid ning uusi matkasõpru näha järgmisel etapil 14. novembril. 2. etapi – Nõmmeveski-Järvi – info leiab siit: https://www.facebook.com/events/565712864487035

We hike and like!

Submit To Receive Free Files!