Rattaretk ümber Hiiumaa August 2020

Osaleja Ülle tegi kokkuvõte Hiiumaa rattaretkest:

Kokku said üks omanäoline skorpionipesa ühe rahuliku emalõviga. Seiklust jagus igasse päeva, nähtud nii Tahkuna, Ristna kui Kõpu tuletornid. Üle sai vaadatud ja kirikud nii seest kui väljast ja kuulatud kirikuoreli mängu. Ronisime puidust Eiffeli torni, nautisime pidusööki KORK šampanja baaris ja Sõru sadama restos. Telkisime Kärdla sadamas, saime näha ehedat päikeseloojangut nii mandrilt kui merelt koos hülgevaatlusega kalapaadist. Palju ujumist ja palju päikest, ööbimist toredate ja lihtsate inimeste kodudes, kohtumisi ja vestlusi paljude huvitavate inimestega.

Selle kuue päevaga sai meist üks tore kärgpere: Marika kurgid ja küüslauk, Estri lõputu naer, Reeda hommikud viie tiibetlasega, Mendi kalauhhaa supp, Ülle stiilsed kukkumised, Karl – meie hea vestluskaaslane. Seda kõike saime näha ja kogeda tänu retkejuht Andrusele. Tänud kõigile!!!!

Osaleja Reet jagas oma muljeid nii:

Tegin kuue päevaga jalgrattaga tiiru peale Hiiumaale ja sain taaskord kinnitust, et see paik on minu hinge kodu. Lühikokkuvõte: mõnusalt väntamist… umbes 330 km, 6 uut matkasõpra, paras annus nostalgiat, palju ujumist ja uskumatult palju ülitoredaid üllatusi igas päevas. Südamest suured tänud Marika, Ester, Mendi, Ülle, Karl ja retkejuht Andrus.

Järgmine Hiiumaa rattaretk toimub augustis 2021. Tule ka!

Vaata kogu pildigaleriid

Facebook
Twitter
LinkedIn

Submit To Receive Free Files!