Oandu-Aegviidu-Ikla matkatee 7. etapp Loosalu-Tillniidu

27. veebruari hommikul asusid 18 vahvat matkalist alistama järjekordset Oandu-Ikla matkatee etappi, järjekorras juba seitsmendat.
Päev algas huvitavalt: nimelt matka lõpp-punkti, et sealt siis algusessesõita, me kohale ei jõudnud. Otsustasime operatiivselt teha matka lühemaks ning liigutasime lõpp-punkti natuke tagasi. Mõeldud-tehtud, autod komplekteeritud ja matk sai alata.
Liikusime läbi Loosalu raba, kus soosiv päike tegi meie tee üle lumevaiba all suikuva raba veelgi maalilisemaks. Tuleb mainida, et pärast kahte ilma poolt mitte nii väga soositud matka oli lõpuks meie päev! ☀️Terve matka paistis päike ning külmakraadid püsisid madalal.
Rabast edasi liikusime Paluküla Hiiemäele, kus kostitasime end maitsva supi ja muu hea-paremaga, mis kaasa võetud. Vahepeal sai ka Lalli bussipeatuses väike kosutav paus tehtud.
Sealt edasi viiski tee meid Lelle mõisani ja reis tagasi koju sai alata.
Tänan kõiki osalisi ning ootan teid taaskord 20. märtsil, nüüd siis juba kaheksandal etapil!
Matkajuht Sander

[section] [row] [col span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”3737″] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”3735″] [/col] [col span=”4″ span__sm=”12″] [ux_image id=”3731″] [/col] [/row] [/section] [ux_image id=”3725″]
Facebook
Twitter
LinkedIn

Submit To Receive Free Files!