Nädalavahetuse matkad

Eesti loodus pakub matkamiseks lõputult võimalusi ja nii jääb mõnikord sihtkohaga tutvumiseks ühest päevast väheks. Seepärast korraldame nädalavahetuse matkasid, eelkõige Eesti saartel. Võtame aega sihtkohaga tutvumiseks ja naudime tõelist matkaselli elu telgis ööbimise ja lõkkel toidu valmistamisega. Kui telk tundub liiga ekstreemne, siis ärge muretsege, osadel pikematel matkadel on garanteeritud ka magamine voodis valgete linade vahel.

Hiking Estonia

HikingEstonia matkaklubi sai alguse matkajuhtide aktiivsest eluviisist ning soovist olla eeskujuks, et inimesed veedaksid rohkem aega värskes õhus ning looduses. Meie eesmärk on pakkuda tervislikku ja looduslähedast liikumist iganädalaste organiseeritud matkade näol. Matkamine ei ole vaid sport, aktiivse puhkuse vorm, see on eluviis.

HikingEstonia ei ole järjekordne matkaklubi, kes pakub matkasid ainult kõrgmägedesse mujal maailmas. Peamiselt pakume jalgsimatkasid Tallinnas ja Harjumaal, suvel üle Eesti ning neli-viis korda aastas ka mägmatkasid ja seiklusreise mujal maailmas. Korraldame ka privaatmatkasid. Aitame korraldada meeldejääva seiklusmatka näiteks sinu firma töötajatele vastavalt soovidele.

Meie matkad

Ootame matkajaid alates 12 eluaastast, lastematkadele alates 6 eluaastast.

Meie matkadega võid julgelt liituda ka siis kui sa pole varem matkanud. Algajatel soovitame osa võtta matkadest, mis on pikad 7-10 kilomeetrit.

Palun riietu vastavalt ilmale (tuulekindel, kihiline riietus, müts ja kindad) jalanõud soovitavalt tugeva tallamustriga.

Oma väike võileib/snäkk ja jook tuleb pausi ajal kasuks. Meie pakume matka keskel teed ja snäkke.

Matkadele on teretulnud ka koerad, kes on harjunud pikkade jalutuskäikudega. Hästi treenitud ja sõnakuulelikud koerad on matkale lubatud koeraomaniku enda vastutusel ja vajadusel peavad koerad olema rihma otsas.

Registreerumine

Regamiseks klikkige meie Facebooki sündmuses nupule “Osalen” ja seejärel saatke kiri aadressile: info@hikingestonia.com või helistage regamiseks numbrile +372 56482161

Edastage meile registreerimiseks vajalik info:

  • Oma kontaktid
  • Osalejate arv
  • Kindla koha matkal tagab eelregistreerimine
  • Tavamatkade osalustasu on üldjuhul 10 - 20 eurot ja tasumine toimub sularahas kohapeal
  • Matkal osalemine on enda riisikol!

Mida matkajad arvavad

Väike valik tagasisidet, meie matkajate endi arvates. Vaata rohkem meie Facebooki lehelt

Kolmapäevane lastematk oli vahva avastus! Poisile meeldis väga ja juba ootab põnevusega järgmist veelgi lahedamat matka Aegnale 🙂 Suur tänu viitsimast ja korraldamast ka ainult lastele midagi. It was a great trip just and only for the kids, thank you HikingEstonia! My son can't wait the next one, to Aegna!

Kai-Liis Nõlvak / Facebook

Aitäh Hiking'ule elu põnevamaks ja tervislikumaks muutmise eest!
17 km Simisalu-Matsimäe rada oli põnevalt vaheldusrikas, natuke libedad laudteed, imekaunid vaated, kosutavad tee- ja söögipausid ning lõpupüänt - otsetee läbi märja raba. Ägeeee, "otsi kohta, kus sa saad" ja jalad said ikkagi märjaks😀. Lõpetasime täpselt päikeseloojanguga.
Tänu külmadele varvastele jääb see matk eriti meelde.
Soovitan soojalt järele proovida!!!

Eve Olgo / Facebook

Pärispea poolsaare matkast on nädalapäevad möödas, kuid see hea emotsioon püsib endiselt minuga. See on lihtsalt nii äge, kuidas HikingEstonia ühendab erinevaid liikumihuvilisi inimesi ning tutvustab mitmeid maalilisi Eesti paiku. Tuled sa üksi või koos seltskonnaga, matkalt leiad alati endale mõttekaaslasi. Soovitan kindlasti põnevaid matku ja toredaid matkajuhte. Rõõm värskes õhus liikumisest ja koosveedetud ajast. Aitäh!🙏🏻

Riin Karri / Facebook