Matkajuhid

HikingEstonia matkaklubi sai alguse matkajuhtide aktiivsest eluviisist ning soovist olla eeskujuks, et inimesed veedaksid rohkem aega värskes õhus ning looduses. Meie eesmärk on pakkuda tervislikku ja looduslähedast liikumist iganädalaste organiseeritud matkade näol. Matkamine ei ole vaid sport, aktiivse puhkuse vorm, see on eluviis.

Andrus Emerson

Andrus on MTÜ HikingEstonia asutajaliige ja selle mootor. Huvi Looduse ja matkamise vastu on püsinud juba lapsest saati. Tõsisema matkamisega tegi algust 2005 aastal. Ta on tänaseks reisinud ja matkanud rohkem kui 50 riigis üle maailma. Suurimateks matkaja saavutuseks peab ta mitmete kõrgmägede vallutamist, mille hulka kuuluvad Elbrus, Kilimanjaro, Damavand jpt.

Andrus korraldab erinevas stiilis matkasid nende hulgas ka seiklusmatku kajaki ja maastikurattaga. Väga südamelähedane on talle keskkonnateemadega tegelemine ja talgumatkade korraldamine. Andrus on korraldanud 2018 aasta Maailmakoristuspäeva Ibiza saarel ja mitmeid talgupäevi ja talgumatkasi Eestis.

Ta on läbinud erinevaid matkajate, matkajuhtide ja esmaabikoolitusi ja suhtleb vabalt eesti, vene, inglise ja soome keeles ning saab hakkama ka Hispaania keelega.

Email: info@hikingestonia.com
Tel: +372 56482161

Heiki Hõimoja

Heiki igapäevatöö on erinevate IT süsteemide rajamine ja aktiivne osalemine Lääne-Harju Koostöökogus. Lisaks on ta Harjumaa Giidide Ühingu liige.

Heiki on seotud erinevate turismiga seotud koostööprojekidega ja on osaline näiteks Ranniku matkaraja töögrupis.

Vabal ajal tegeleb ta aktiivselt rahvatantsuga ja on osalenud mitmetel tantsupidudel

Heiki on väga hea ja jutukas matkajuht, talle meeldib rääkida ajaloost ja arutada aktuaalsete ühiskondlike teemade üle. Heiki korraldab erinevaid jalgsimatkasid Lääne-Harjumaal ja Läänemaal.

Ta on läbinud esmaabikoolituse ja suhtleb eesti, vene ja soome keeles.

Email: heiki@hikingestonia.com
Tel: +372 5076007

Stanislav Lomunov

Stanislav Lomunov on kogenud giid nii Tallinnas, mujal Eestis, Baltikumis, Venemaal, Soomes ja Ukrainas.

Stanislavil on väga hea huumorimeel, näitlejaveri ja laialdased teadmised nii ajaloost kui tänapäevasest eluolust. Stanislav on hea suhtleja ja väga suurte kogemustega hinnatud giid.

Ta on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli soojustehnika eriala, kuid rohkem tegelenud ekskursioonidega ja linnatuuridega. Talle meeldib mängida tennist, unistada ja tegutseda. Ta on ka Lasnamäe kogukonna aktiivne liige ja 4 lapse isa.

Stanislav räägib vabalt vene, eesti, inglise ja saksa keelt.

Email: stanislav@hikingestonia.com
Tel: +372 5587014

Tule meiega matkama?

Ootame matkama kõiki alates 12 eluaastat. Teretulnud on ka koerad, kes on harjunud pikkade jalutuskäikudega. Meie matkadega võid julgelt liituda ka siis, kui sa pole varem matkanud. Algajatel soovitame osa võtta matkadest, mis on seitse kuni kümme kilomeetrit pikad.