TOODETE SAADAVUS JA OSTU SOORITAMINE

Leedu Decathloni e-poes kuvatavad tooted on tavapäraselt laos olemas.

Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis teavitame tellijat esimesel võimalusel ning pakume välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega.

Kui tellitud kaup ei sobi või ei vasta sinu mõõtudele, siis aitame selle soovi korral maha müüa ja/või tellime uue ja sobiva kauba.

Soovitame valida toode, mis on laos kohe olemas. Eeldatava tarneaja puhul ei saa me garanteerida toote saadavust

E-poes kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Decathloni e-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

Decathloni e-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.

TELLIMISKORD

Kauba tellija valib välja soovitud tooted ning kohustub teavitama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (firma nimi, perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronposti aadress) ning tasub toodete ja teenuse eest internetipangas.

Tellimuse minimaalne summa on 50 eurot.

Toote valimisel mine www.decathlon.lt kodulehele ja vali toode, värv ja suurus.

Suuruste kohta leiab täpsemat infot tabelist https://www.decathlon.co.uk/landing/size-guide/_/R-a-size-guide

Tellimine toimub siis, kui kauba tellija on saatnud oma tellimuse (kood, kogus, hind, suurus ja tootenimetus) kaup@hikingestonia.com kaudu ning on toodete ja teenuse eest tasunud Tintorama Grupp OÜ kontole  a/a EE087700771005778019 (märksõna Decathlon ja tellija nimi).

Leedu Decathloni e-poe hinnale lisandub 20%-ne teenus- ja transporditasu.

Kauba tellija kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta tellimuse täitmisel kauba tellija poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

HINNAD

Kõik Decathloni e-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

Decathlonil on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu teenuse osutajast sõltumata.

Leedu Decathloni e-poe hinnale lisandub 20%-ne teenus- ja transporditasu.

TARNEAEG JA KOHALETOIMETAMISE TINGIMUSED

Tellimuste tarneaeg on 10-14 tööpäeva.

Korje Vilniusest toimub 1x nädalas.

Kui tellitud kaup on kauplusest ja/või Decathloni laost otsas ning tellimust ei ole võimalik täita siis tagastame tellijale raha 100%

Tellimuse kogusummale lisandunud teenus- ja transporditasu (20%) tagab kauba tarne HikingEstonia kontorisse.

Kontakt   kaup@hikingestonia.com  tel. 53453513

Kõik tellija poolt valitud kaubad toimetatakse lisatasu eest Smartposti või Omniva, DPD pakiautomaati. Suuremõõtmeliste ja raskete kaupade puhul on võimalik kasutada kullerteenust vastavalt kokkuleppele.

Vastavalt kokkuleppele on võimalik kaubale ka ise järgi tulla.

 

TELLIMISVORM

Decathlon on ettevõte, mis asutati Prantsusmaal.

Alates 1976. aastast kujundab, valmistab ja pakub Decathlon parimat varustust parimate hindadega enam kui 80 spordialal. 40 aasta jooksul on nad teinud spordi kättesaadavaks sadadele miljonitele inimestele kogu maailmas. Nende eesmärk on muuta sport kättesaadavaks kõigile ja kõikjal maailmas.

Decathloni laias tootevalikus on sporditooted algajatele, professionaalidele ja kõigile spordihuvilistele sobiva kvaliteediga ja parima hinnaga.

Toome sulle vajaliku kauba Vilniuse või Riia Decathlonist kohale!

ÜLDSÄTTED

Juhindume omavaheliste suhete reguleerimisel võlaõigusseadusest ning teistest Eesti Vabariigi seadustest ja muudest õigusaktidest ning tellimustingimustes kokkulepitust.

Teenuse osutajal on õigus mistahes ajal teha pakutavasse teenusesse muudatusi.

Teenuse osutajal on õigus ühepoolselt muuta tellimuse tingimusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest elektronposti teel kirjalikult kauba tellijale.